#1 2010-08-31 14:57:03

Master Xenoks

Średnio zaawansowany

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 22
Punktów :   

Żałosny nowy AccMaker

Jak wszedłem na strone dadexa to aż żal mi sie zrobiło. Ktoś chyba chciał lepiej i za przeproszeniem spieprzył Acc makera. Z resztą sami zobaczcie. Po obu stronach postacie z gry Metin2 Status: Fatal Error: ...
Cot to ma w ogóle być na górze byle jak napisane Dadex (zapewne ołówkiem w programie paint)

http://img205.imageshack.us/i/zaly.png/

Po za tym to strona chodzi tak jakbym miał przesył internetowy 1 bajt na godzine. Klikam w wyszukiwanie i mi włącza przez pół godziny a opcja "Domki" nie działa i pewnie nie ona jedyna.

Może lepiej powrócić do starego acc.

Ostatnio edytowany przez Master Xenoks (2010-08-31 19:34:34)

Offline

 

#2 2010-09-01 10:42:08

 Falo - Poprostu pedal

Zbanowany

Skąd: SoPoT CiTy
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 1
Punktów :   -10 

Re: Żałosny nowy AccMaker

Niech robią sobie acc maker , byle jaki ja mam na to wywalone , jaki ci się nie podoba to won stąd!


Pozdrawiam Ekipę pod słońcem!.

Offline

 

#3 2010-09-01 11:53:33

 Kozazce Bo Lubie

Średnio zaawansowany

Skąd: Łęczna
Zarejestrowany: 2010-08-28
Posty: 43
Punktów :   

Offline

 

#4 2010-09-12 15:36:08

 KochajacaPanna

Zaawansowany

Skąd: Daleko ;]
Zarejestrowany: 2010-08-28
Posty: 80
Punktów :   

Re: Żałosny nowy AccMaker

No acc markera by można troszkę dopracować... żeby były te listy statystyki , bany , gildie itd. ;] jak to się zrobi to będzie dosyć fajnie :>


Pozdrawiam Helixa , Huragana , Adray , Ole , CipCipa , Strażnika Teksasu , GrupsoNa , Sexy Laske , Kozacze Bo Lubie , Zbysiu Spawacza , Mestifa , Aniusie , Drucika xD... Ekipe OTSa i wielu wielu więcej ;] Pozdro dla wszystkich :> ;* ;*

Offline

 

#5 2010-09-19 09:29:27

 Sandraxx

Średnio zaawansowany

Skąd: Przemysl
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 34
Punktów :   

Re: Żałosny nowy AccMaker

FALO ACC Ci sie podoba bo mozesz crashowac ots?
to acc Wyglada jak nie wiem.. Powinni to jak najszybciej zmienic. !

Offline

 

#6 2010-09-19 10:15:18

 KochajacaPanna

Zaawansowany

Skąd: Daleko ;]
Zarejestrowany: 2010-08-28
Posty: 80
Punktów :   

Re: Żałosny nowy AccMaker

Niech nikt nie crashuje ani pickuje ani nic nie robi z tym ots, bo on jest naprawdę fajny tylko przez to psucie później każdy rezygnuje...


Pozdrawiam Helixa , Huragana , Adray , Ole , CipCipa , Strażnika Teksasu , GrupsoNa , Sexy Laske , Kozacze Bo Lubie , Zbysiu Spawacza , Mestifa , Aniusie , Drucika xD... Ekipe OTSa i wielu wielu więcej ;] Pozdro dla wszystkich :> ;* ;*

Offline

 

#7 2010-09-22 01:45:22

 Helix Ultimate X

Średnio zaawansowany

Skąd: z Zadupia ^^
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 25
Punktów :   

Re: Żałosny nowy AccMaker

no tak myslisz Kochajaca ze ktos sie Ciebie poslucha watpie w to no i oni wlasnie przez takie cos rezygnuja i przestawaja grac na dadexie nie wporzadku z ich strony ze oni crashuja itp Tejko powinnien cos z tym zrobic ale potrzeboje tez troche czasu zanim on ruszy swoje dupsko to moze juz byc za pozno bo ich wogole nieobchodzi dadex to jest bardzo fajny ots nie ma drugiego takiego jest Najlepszy jak dla mnie wiem ze inni uwazaja inaczej bo sa wady takie jak zrobienie crashy,wystepowanie lagow nieraz to az mocne sa,debugi,nooby ktore banuja bez powodu,bociarze itd no gdyby bylo jeszcze tak zeby lagow nie bylo i mniej takich osob ktore za nic bany by nie dawali i jakby jeszcze dedyk byl to juz to sobie wyobrazam to nie byl by ten sam ots co teraz jest..

Offline

 

#8 2010-09-22 16:57:22

 KochajacaPanna

Zaawansowany

Skąd: Daleko ;]
Zarejestrowany: 2010-08-28
Posty: 80
Punktów :   

Re: Żałosny nowy AccMaker

Wiem, że nikt mnie nie posłucha... Ale może w końcu zostawią dadexa w spokoju... :>


Pozdrawiam Helixa , Huragana , Adray , Ole , CipCipa , Strażnika Teksasu , GrupsoNa , Sexy Laske , Kozacze Bo Lubie , Zbysiu Spawacza , Mestifa , Aniusie , Drucika xD... Ekipe OTSa i wielu wielu więcej ;] Pozdro dla wszystkich :> ;* ;*

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plimię dla yorka samca zaproszenie-weselne.eu