#1 2011-01-11 22:25:39

Ciochu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-11
Posty: 3
Punktów :   

Ban od kig szymon za nic

11.01.2011

Dostałem bana od kig szymon za nic. A wiec bylo to tak: Stałem sobie w dp a tu taki gosc sie zjawia ,,pro knight" i mówi kto chce kupic itemy to niech pisze to ja do tego pro knighta ze ja chce a ten kig mówi ze jak kupie to mam bana bo to kloner. On nie ma dowodów ze Pro knight klonuje. Potem zjawil sie snajeper NEO i on powiedzial ze kupi wiec ja do kiga ze co on tez chce kupic niech mu powie a kig do mnie ze to jego kuzyn i ma uprzywilejowanie to ja ze to nie fer a on do mnie papa i dal mi bana. No sory ale to troche nie fair bo co kuzyn i moze odrazu kupywac od klonera a ja nie?

A co do klonowanych itemów co mi dadex zabrał co dostałem od ,,SmsShop" ok podobno klonowal bo ma ich duzo. Gm zabrałes mi misia sliver magic bp i jedna gm sheld a dostałem od niego misia i magic bp a gm mi zarabales gm sheld i sliver za nic a to dostałem od kolegów. Dobze ze koledzy dali mi troche items znów a wiec prosze zebys gm nie zabieral bo to nie klonowane tylko kupione. A moje ip prosze odbanowac. Z kiegiem cos zrobic albo dac mu ostrzezenie bo daje bany za nic i wgl kazdemu tak.

Pozdrawiam :Ciochu a teraz także SanadrusiaXx

12.01.2011
I kolejny ban za nic od ,,kig szymon"

Wszedłem do dp a ten do mnie ,,Nie płaczesz juz?" to ja do niego spadaj a tu "Twoje ip zostało zbanowane"

No gm sory ale to juz powinno byc 2 ostrzezenie dla niego bo zaczol a ja spadaj i zas ban bo to troche nei fer czy to juz wasz drugi pupilek oprócz helixa? Cos z nim trzeba zrobic bo wasz ots sie rozleci jak bedzie banowal za nic taki h*u...

Ostatnio edytowany przez Ciochu (2011-01-12 18:40:32)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl